درباره ما

گروه کایالار از سال 1970 فعالیت های تولیدی خود را آغاز نموده و متعقبا با تاسیس شرکت کایالار پرس تولید قطعات و فیتینگ های برنجی را ادامه داده است. در سال 1994 با ثبت برند تجاری KAS شیرهای رادیاتور و ماسوره های برنجی را با برند خود روانه بازار نمود. در سال 1994 با مستقر شدن در مجموعه تولیدی واقع در سانجاک تپه استانبول که امروز بالغ بر 12000 متر مربع فضای سرپوشیده دارد، ظرفیت تولیدی خود را افزایش داد. در سال 2000 به منظور سازماندهی فعالیت های فروش به صورت مستقل شرکت تجاری KASPA فعالیت های خود را به عنوان زیر مجموعای از گروه آغاز نمود. گروه کایالار در راستای استراتژی های توسعه، در سال 2004 شرکت جدیدی را با نام KAYALAR ARMATÜR به منظور تولید شیلنگ های فلکس ثبت و تولید خود را آغاز نمود. نهایتا در سال 2007 به منظور تولید تجهیزات الکترونیکی شرکت KAS SİSMİK ELEKTİRİK-ELPKTİRİNİK تاسیس شد و بدین ترتیب گروه کایالار تولید خود را در حوزه محصولات الکترومکانیکی زلزله آغاز نمود.

گروه کایالار در چهلمین سال تولیدی خود، با چهار شرکت زیرمجموعه، سه مجموعه تولیدی مجزا، 15000 مترمربع فضای سرپوشیده، نیروی انسانی متخصص در حوزه تحقیق و توسعه و همچنین تیم های فروش و بازاریابی خود توانسته است از پیشگامان حوزه خود باشد و بصورت مستمر در راستای حفظ رقابت پذیری خود در حال پیشرفت و توسعه است.

گروه کایالار از سال 2010 با پیشگامی در نوآوری های حوزه خود، نزدیک به 300 گروه کالایی و بالغ بر 600 محصول مختلف را به مشتریان خود ارائه می نماید.

گروه کایالار محصولات متنوع حوزه تاسیسات گاز طبیعی، آب آشامیدنی، آتش نشانی و محصولات اختصاصی صنعت ساختمان و دیگر صنایع را به مشتریان خود ارائه نموده و کیفیت را حق اساسی مشتریان خود می داند. در این راستا در سایه گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی و ملی از قبیل SEPRO, GHOST, TSEK, TSE, TSEN, ISO9001 سیستم های تولیدی و مدیریتی و هم کیفیت محصولات تولیدی خود را تحت ضمانت درآورده و توانسته است با اجرای فعالانه برنامه مدیریت کیفیت جامع، مدیریت استرتژیک و تکنیک های تغییر و تحول محصولات و خدمات متناسب با شرایط روز ارائه نماید.

گروه کایالار در سایه پیگیری تکنولوژی روز دنیا و سرمایه گذاری های جدی در فناوری های تولیدی پیشرفته توانسته است برند KAS را به یکی از با کیفیت ترین و مورد اعتمادترین برندهای صنعت تاسیسات تبدیل نماید.

KAS با راه حل های نوآورانه و ثبت اختراع های دپارتمان تحقیق و توسعه خود توانسته است محصولاتی را ارائه نماید که از لحاظ کیفیت، مطمئن بودن، ارگونومی و سهولت استفاده از محصولات رقبا متمایز شود.

گروه کایالار در سایه رویکرد مدیریت مشارکتی خود، بکارگیری روش های علمی در حل مسائل و فراهم نمودن محیط پویا و موثر برای تولید به صورت مستمر در حال بهبود فرایندهاست و با رصد کردن مستمر تغییر و تحولات، کیفیت را با خود به یدک می کشد.

گروه کایالار با ارائه محصولات موردپسن، پایبندی کامل به اصل مشتری محوری و توسعه رویکردهای مشتری محور در ارائه خدمات و بازاریابی به یکی از شرکت های محبوب صنعت خود تبدیل شده است.

KAS با نیروی متخصص و تیم بازاریابی خود هم در حوزه مدیریت انتظارات مشتری و هم در حوزه فروش و خدمات پس از فروش به دنبال توسعه و طراحی رویکردهایی است که بتواند سریع ترین و مناسب ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. از طرفی هم با انجام فعالیت های آموزشی و اطلاع رسانی نقش خود را در توسعه و پیشرفت صنعت بر می دارد.

ساخت ترکیه

مواد اولیه درجه یک
تکنولوژی پیشرفته